Malangen Trippel, Landevei/Løp

Røyken UIL.

03.08.13

Resultatliste per klasse

H12  |  Trim Sykkel |  4K JRD12-19 |  10K JRD17-19 |  10K H50-59 | 
JrHr17-19 Sykkel |  H20-29 Sykkel |  H30-39 Sykkel |  H40-49 Sykkel |  H50-59 Sykkel | 
H60-69 Sykkel |  D30-39 Sykkel |  D40-49 Sykkel |  D50-59 Sykkel |  4K JRH12-15 | 
4k Herrer |  10K-M17-19 |  10K H20-39 |  10K H30-39 |  10K H40-49 | 
10K H50-59 |  10K H60-79 |  10K D40-49 |  10K D50-59 |  HalvM_D20-29 | 
HalvM_D30-39 |  HalvM_D40-49 |  HalvM_H20-29 |  HalvM_H30-39 |  HalvM_H40-49 | 
HalvM_H50-59 | 

Resultatliste H12 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DSQNerdal,Jørgen Tuil
Resultatliste Trim SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skoglund,Jens Skoglund Racing Team 2:31:50,41 + 00:00,00
2Mortensen,Frode HaBil 2:31:53,80 + 00:03,39
3Bertinussen,Øyvind Team ArcticX.no 2:31:54,93 + 00:04,52
4Hausberg,Arild Troms Kraft 2:34:35,76 + 02:45,35
5Larsen,Kurt-Kåre If Bedriftsidrettslag 2:39:50,63 + 08:00,22
6Andreassen,Knut Tamokdalen Bil 2:44:17,01 + 12:26,60
7solvang,rino Senja Cykleklubb 2:58:50,00 + 26:59,59
8Walthinsen,Morten Malangen Brygger 3:02:33,29 + 30:42,88
9Bangsund,Tori NOTEAM 3:23:26,13 + 51:35,72
10Ytterstad,Geir Tromsø Fotoklubb 3:35:01,10 +1:03:10,69
11Bjørnflaten,Bente Malangen Brygger 3:35:35,92 +1:03:45,51
12Finnseth,Lillian K Kvaløysletta sportsklubb 3:56:31,45 +1:24:41,04
13Albrigtsen,Klaus NOTEAM 3:57:54,02 +1:26:03,61
14Bjørnflaten Ytterstad,Jorunn NOTEAM 4:23:10,74 +1:51:20,33
Resultatliste 4K JRD12-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lundin,Vilde BUL Tromsø 21:08,39 + 00:00,00
2Olaussen,Jorunn NOTEAM 23:50,36 + 02:41,97
3Nymo Melseth,Erle Boif 25:29,76 + 04:21,37
Resultatliste 10K JRD17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sandbakken,Anna Boif 51:17,37 + 00:00,00
Resultatliste 10K H50-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
2Lyng,Yngve NOTEAM 53:40,30 + 00:00,00
3Nilsen,Stein Hugo Holmen Betong 1:03:43,44 + 10:03,14
Resultatliste JrHr17-19 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Martinsen,Anders Tromsø Cykleklubb 2:03:38,66 + 00:00,00
2Johansen,Ole Gunnar Tromsø Cykleklubb 2:03:39,00 + 00:00,34
3Ingebrigtsen,Tomas Team Ingebrigtsen 2:25:14,40 + 21:35,74
Resultatliste H20-29 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Diaz,Andres Team Nico 2:03:34,89 + 00:00,00
2Pedersen,Kai Morten Kallfornia/troms Kraft 2:03:36,32 + 00:01,43
3Rasmussen,Steinar IF Frøy/Bøndaifranord.com 2:03:41,00 + 00:06,11
4Rødum,Vegard 330 Skvadronen, Banak 2:09:28,56 + 05:53,67
5Jensen,Morten NOTEAM 2:10:27,20 + 06:52,31
6Olsen,Espen NOTEAM 2:10:56,51 + 07:21,62
7Stellander,Markus Sagene Sykkel 2:13:11,77 + 09:36,88
8Richardsen,Espen NOTEAM 2:19:02,04 + 15:27,15
9Hanssen,Audun Senja Cykleklubb 2:24:30,05 + 20:55,16
DNFPettersen,Per Arne NOTEAM
DNSSkipenes,Daniel Poppe Bardu IL sykkel
Resultatliste H30-39 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristoffersen,Kristoffer Senja Cykleklubb 2:03:34,51 + 00:00,00
2Steene,Erik Tromsø CK/ Look Perfekt 2:03:34,59 + 00:00,08
3Rypdal,Martin Tromsø Cykleklubb 2:03:34,82 + 00:00,31
4Hausner,Lasse Lyngen-Karnes sykkel 2:03:35,58 + 00:01,07
5Nyseth,Andreas Sparebanken Nord-Norge 2:03:35,83 + 00:01,32
6Haugen,Øystein Tromsø CK/ Look Perfekt 2:03:36,50 + 00:01,99
7Johansen,Kent Raymond Tromsø CK/ Look Perfekt 2:03:40,23 + 00:05,72
8Rasmussen,Finn Arne Svalbard Sykkelklubb 2:04:14,96 + 00:40,45
9Ottesen,Trond Åge Tromsø Cykleklubb 2:04:18,79 + 00:44,28
10Danielsen,Andreas Tromsø Cykleklubb 2:05:16,31 + 01:41,80
11Leikvin,Øyvind Svalbard Hestesenter 2:09:28,68 + 05:54,17
12Nicolaisen,Anders Senja CK 2:10:29,97 + 06:55,46
13Nilssen,Lars Petter Astafjord Sykkelklubb 2:10:31,80 + 06:57,29
14Larsen,Tor Øivind Team Cefo 2:10:59,83 + 07:25,32
15Sørensen,Christian Team Cefo 2:18:55,52 + 15:21,01
16Tollefsen,Eirik Bravida/tj 2:18:59,39 + 15:24,88
17Larsen,Tom Erlend Team Cefo 2:19:14,85 + 15:40,34
18Hammervold,Stian Team Cefo 2:47:33,53 + 43:59,02
Resultatliste H40-49 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jensen,Inge Tromsø Cykleklubb 2:03:35,08 + 00:00,00
2soleng,Trond Tromsø Cykleklubb 2:03:35,81 + 00:00,73
3Kristoffersen,Trond Tromsø Cykleklubb 2:03:36,22 + 00:01,14
4Hansen,Frode Lyngen-Karnes sykkel 2:03:36,26 + 00:01,18
5Eidesen,Dag Tromsø Cykleklubb 2:03:36,47 + 00:01,39
6Lund,Jan Tromsø Cykleklubb 2:03:36,75 + 00:01,67
7Larsen,Verner Tromsø Cykleklubb 2:03:37,48 + 00:02,40
8Sollid,Snorre Manskow Tromsø Cykleklubb 2:03:38,10 + 00:03,02
9Larsen,Arnt Hugo Perez Cycling/Røyken UIL 2:03:38,79 + 00:03,71
10Hansen,Charles Harstad Cykleklubb 2:03:40,48 + 00:05,40
11helle,roar Senja Cykleklubb 2:03:41,74 + 00:06,66
12Johansen,Jarle Rotvold Perez Cycling/Røyken UIL 2:04:17,33 + 00:42,25
13Lillevik,Bjørn Jægervatnet il sykkel 2:09:31,77 + 05:56,69
14Jakobsen,Ronald Tromsø CK/TJ Racingteam 2:09:33,14 + 05:58,06
15Edøy,Svein Are Tromsø CK/TJ Racingteam 2:09:33,17 + 05:58,09
16Wilhelmsen,Tore Tromsø CK/TJ Racingteam 2:09:40,69 + 06:05,61
17Slåtto,Magnar Tromsø CK/TJ Racingteam 2:09:41,04 + 06:05,96
18Nybakken,Bjørn-Erik Tromsø Cykleklubb 2:10:48,14 + 07:13,06
19Takøy,Yngve NoPuls 2:10:57,48 + 07:22,40
20Pedersen,Frank Ottar Tuil 2:11:04,74 + 07:29,66
21Nerdal,Ivar Tuil 2:18:57,08 + 15:22,00
22Kristiansen,Raimond Team Cefo 2:19:17,65 + 15:42,57
23Fjellstad,Per-Einar Nordreisa IL, sykkel 2:20:06,93 + 16:31,85
24Bertheussen,Sigve Team Cefo 2:20:08,42 + 16:33,34
25Aas,Kåre Krill5 2:24:30,06 + 20:54,98
26Reedtz,Morten Tromsø Cykleklubb/tj Racing Te 2:26:24,98 + 22:49,90
27Nordmo,Tore Tbr 2:26:25,16 + 22:50,08
28Mathisen,Jon H. Team Studio 2:27:52,47 + 24:17,39
29Nerdal,Nina Tuil 2:31:10,25 + 27:35,17
30Hartvigsen,Helge Tromsø Cykleklubb 2:35:00,39 + 31:25,31
31Overgård,John Kenneth Astafjord Sykkelklubb 2:39:42,06 + 36:06,98
32Brox,Oddbjørn NoName 2:40:16,32 + 36:41,24
33Remmer,Anne Tuil 3:23:04,90 +1:19:29,82
Resultatliste H50-59 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Røtvold,Ketil Tromsø Cykleklubb 2:03:37,00 + 00:00,00
2Ovanger,Hans-Are Tromsø Cykleklubb 2:04:15,24 + 00:38,24
3Olsen,Sigmund Laksvatn Sykkel 2:09:33,00 + 05:56,00
4Lillegård,Morgan Perez Cycling/Røyken UIL 2:09:34,77 + 05:57,77
5Olsen,Arild Harstad Cykleklubb 2:09:37,46 + 06:00,46
6Sørensen,Stein-Erik Nordreisa IL, sykkel 2:12:00,99 + 08:23,99
7Solvang,Rolf Tromsø Cykleklubb 2:12:46,33 + 09:09,33
8Pallesen,Gunnar Tj Racing Team 2:18:57,67 + 15:20,67
9Hansen,Roy Steinar Bardu IL sykkel 2:18:59,81 + 15:22,81
10Bue Nordahl,Christian NOTEAM 2:19:00,92 + 15:23,92
11Salamonsen,Sigmund Storsteinnes Il 2:19:02,51 + 15:25,51
12Olsen,Steinar Nordreisa IL, sykkel 2:19:08,56 + 15:31,56
13Kristiansen,Øystein Øksfjord Il 2:19:36,74 + 15:59,74
14Moe,Pål Tromsø Cykleklubb/tj Racing Te 2:19:38,07 + 16:01,07
15Stoltz,Kjetil Tromsø Cykleklubb/tj Racing Te 2:20:08,79 + 16:31,79
16Kielland,Paul Henrik Kvaløysletta Skilag 2:26:00,70 + 22:23,70
17Ness,Torgeir Tromsø Cykleklubb 2:26:32,96 + 22:55,96
18Nilsen,Tore Perez Cycling/Røyken UIL 2:27:48,99 + 24:11,99
19Thomassen,Rune Bardu IL sykkel 2:29:23,49 + 25:46,49
20Remmer,Poul-Henrik NOTEAM 2:32:21,23 + 28:44,23
21Dahl,Steinar Sofa Elite 2:35:08,91 + 31:31,91
22Øverås,Leif Bardu IL sykkel 2:39:43,76 + 36:06,76
23Damsgård,Rolf Sofa Elite 2:47:44,23 + 44:07,23
24Hillesøy,Rolf Sofa Elite 2:47:54,27 + 44:17,27
DNFAndreassen,Sten Magne Tromsø Cykleklubb
DNSSivertsen,Bjørn Martin Nordkjosbotn vgs
DNSJensen,Arvid Perez Cycling/Røyken UIL
Resultatliste H60-69 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørsand,Arild Lyngen-Karnes sykkel 2:09:37,78 + 00:00,00
Resultatliste D30-39 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Løvås,Rita Jowa Sykkelteam 2:19:01,20 + 00:00,00
2Pedersen,Synne Tromsø Cykleklubb 2:31:14,34 + 12:13,14
Resultatliste D40-49 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lillegård,Aid Schei Tromsø Cycleklubb/Thon 2:18:57,80 + 00:00,00
2Aas,Inger-Lise Tj Racing Team 2:18:58,40 + 00:00,60
3Rikhardsen,Oddveig Tromsø Cykleklubb 2:19:42,38 + 00:44,58
4Tollefsen,Greta Tromsø Cykleklubb/tj Racing Te 2:20:08,68 + 01:10,88
Resultatliste D50-59 SykkelReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øverås,Ann-Helen Norwegian 2:39:43,72 + 00:00,00
2Sandvik,Marit NOTEAM 2:48:00,03 + 08:16,31
Resultatliste 4K JRH12-15Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nicolaisen,Erik Senja Ski 16:19,36 + 00:00,00
2Nymo Melseth,Adrian Boif 16:23,32 + 00:03,96
3Klaussen,Krister Røyken uil 17:00,58 + 00:41,22
4Lundin,Jesper BUL Tromsø 19:12,60 + 02:53,23
Resultatliste 4k HerrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olaussen,Asle NOTEAM 23:50,27 + 00:00,00
2Mosli,Lars Klaus Røyken uil 26:32,79 + 02:42,52
Resultatliste 10K-M17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johansen,Hans Roar Northern Runners 48:49,09 + 00:00,00
Resultatliste 10K H20-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sætran,Fredrik BUL Tromsø 37:09,01 + 00:00,00
Resultatliste 10K H30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersen,Sture Il Pioner 38:39,27 + 00:00,00
Resultatliste 10K H40-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Oddvar Tromsø løpeklubb 43:25,15 + 00:00,00
Resultatliste 10K H50-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Leithe Borch,Bjørnar Tromsø løpeklubb 43:25,34 + 00:00,00
DNSMikalsen,Roger Studio 7
Resultatliste 10K H60-79Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Borch,Even Torsdagsklubben 48:53,15 + 00:00,00
2Karlsen,Roald Operaforeninga i Tromsø 1:04:28,66 + 15:35,51
Resultatliste 10K D40-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olsen,Nina Northern Runners 1:12:54,75 + 00:00,00
Resultatliste 10K D50-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lillevik,Ellinor Jægervatnet il sykkel 1:14:29,92 + 00:00,00
Resultatliste HalvM_D20-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sollid,Viktoria NOTEAM 1:55:08,68 + 00:00,00
2Aastrøm,Kristina Ullsfjord SK 1:56:16,12 + 01:07,44
Resultatliste HalvM_D30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Norvik,Gunn Northern Runners 1:53:25,33 + 00:00,00
2Nymo,Kristina Northern Runners 2:37:09,41 + 43:44,08
Resultatliste HalvM_D40-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordfjell,Maria Tromsø løpeklubb 1:42:44,27 + 00:00,00
2Ottesen,Torill Northern Runners 1:48:28,64 + 05:44,37
3Strømsnes,Hege Tromsø løpeklubb 1:54:55,78 + 12:11,51
4Benjaminsen Borch,Kristin Northern Runners 2:01:31,04 + 18:46,77
DNSBøifot,Else Tromsø løpeklubb
Resultatliste HalvM_H20-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kolstrøm,Thomas Philip Ullsfjord SK 1:27:55,26 + 00:00,00
2Bastien,LESUEUR NOTEAM 1:28:37,70 + 00:42,44
3Olsen,Ruben Senja Ski 1:29:34,58 + 01:39,32
4Riseth,John Ullriksen Il 1:40:32,30 + 12:37,04
5Riseth,Bernt Unn 1:42:34,56 + 14:39,30
6Engstad,Eirik Torgersen Skippertaket 1:53:21,30 + 25:26,04
7Furøy Nyheim,Andreas Furøy running 2:09:33,88 + 41:38,62
Resultatliste HalvM_H30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsson,Andreas Orebakken løpeklubb 1:31:58,66 + 00:00,00
2Einan,Leif Erik Bardu Il 1:40:00,93 + 08:02,27
3Føre,Thomas K. Northern Runners 1:42:04,64 + 10:05,98
4Håkstad,Terje Northern Runners 1:53:11,33 + 21:12,67
5Myrvold,Andreas Northern Runners 2:37:08,30 +1:05:09,64
6Saur,Stian Northern Runners 2:37:08,84 +1:05:10,18
DNSKarlsson,Andreas Orebakken løpeklubb
Resultatliste HalvM_H40-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lundin,Mats BUL Tromsø 1:19:58,03 + 00:00,00
2Melseth,Håkon Boif 1:29:03,96 + 09:05,93
3Benjaminsen,Sverre Tromsø løpeklubb 1:30:07,82 + 10:09,79
4Hall,Bjørn Northern Runners 2:09:07,63 + 49:09,60
5Salomonsen,Hugo Ck Loke/ibestad Il 2:10:55,05 + 50:57,02
DNFAlbrigtsen,Rune Tromsø løpeklubb
Resultatliste HalvM_H50-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hætta,Nils I Midnight Sun Marathon 1:29:17,92 + 00:00,00

Hjemmeside:Røyken UIL Kontakt e-post adresse: ove.asheim@gmail.com

03.08.13 20:02:45 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit