Malangen Trippel -Sykkel & løp

Røyken UIL. Malangen Brygger

04.08.12

Resultatliste per klasse

NOCLAS |  D20-49 |  H20-49 |  H50 |  JrDa | 
JrHr |  K50 |  Trim |  4 k JRDA |  4 k JRHR | 
10K Damer |  10K Herrer |  10K-JrHr |  4k Damer |  4k Herrer | 
10 km H75 |  HalvM_D20-49 |  HalvM_D50 |  Halv Maraton H20-49 |  HalvM_H50 | 

Resultatliste NOCLASReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1U1 Ukjent løper,156 NOTEAM 52:20,71 + 00:00,00
2U1 Ukjent løper,5412 NOTEAM 1:50:09,43 + 57:48,72
3U1 Ukjent løper,5424 NOTEAM 1:50:09,66 + 57:48,95
4U1 Ukjent løper,3007986 NOTEAM 2:06:47,57 +1:14:26,86
Resultatliste D20-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svendsen,Sara Team Bonanza 2:18:56,85 + 00:00,00
2Blix,Christine Sandnes SK 2:24:25,60 + 05:28,75
3Berntsen,Ann-Jorun Storsteinnes Il 2:30:21,40 + 11:24,55
4Nilsen,Kristin Troms Kraft Bil 2:35:24,48 + 16:27,63
5Aas,Inger-Lise Tjracinteam 2:35:25,08 + 16:28,23
6Blix,Eirin Tromsø Cykleklubb 2:35:48,85 + 16:52,00
7Myge,Marthe NOTEAM 2:57:43,55 + 38:46,70
8Bjørnflaten,Bente Ingen 4:03:16,49 +1:44:19,64
Resultatliste H20-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Setting,Andreas Tromsø Cykleklubb 2:09:32,48 + 00:00,00
2Kristoffersen,Kristoffer Senja Ck 2:09:32,94 + 00:00,46
3Soleng,Trond Tromsø Cykleklubb 2:09:32,96 + 00:00,48
4Leirbakken,Daniel Boberg Burfjord Il - Sykkel 2:09:33,19 + 00:00,71
5Haugen,Øystein Tromsø Cykleklubb 2:09:33,22 + 00:00,74
6Flydal,Jon If Frøy 2:09:34,42 + 00:01,94
7Kaspersen,Jim Tromsø Cykleklubb 2:09:34,53 + 00:02,05
8Johansen,Ulf Eirik Vesterålen SK 2:09:34,58 + 00:02,10
9Hausner,Lasse Lyngen/karnes Sykkel 2:09:34,82 + 00:02,34
10Ovanger,Hans Are Tck 2:09:34,94 + 00:02,46
11Steene,Erik Tromsø Cykleklubb 2:09:35,00 + 00:02,52
12Sollid,Snorre Manskow Tromsø Cykleklubb 2:09:35,32 + 00:02,84
13Quist,David Tcyk /chaos-Carbon.com 2:09:35,57 + 00:03,09
14Lund,Jan Tck 2:09:35,80 + 00:03,32
15Diaz,Andres Skibotn Il 2:09:35,96 + 00:03,48
16Rasmussen,Steinar Tvk 2:09:36,49 + 00:04,01
17Martinussen,Lars Fredrik Tromsø Cykleklubb 2:09:36,85 + 00:04,37
18Stakkevold,Øystein Tromsø Cykleklubb 2:09:37,30 + 00:04,82
19Myrvoll,Jørn Tck 2:11:24,25 + 01:51,77
20Finnset,Magnus Ksi Sykkel 2:12:27,32 + 02:54,84
21Helle,Roar Senja Ck 2:18:51,96 + 09:19,48
22Kristoffersen,Trond Tck 2:18:52,39 + 09:19,91
23Larsen,Verner Team Coop 2:18:53,41 + 09:20,93
24Rafaelsen,Eirik Tromsø Cykleklubb 2:18:54,22 + 09:21,74
25Slåtto,Magnar Tromsø Ck/isporet.no 2:18:56,02 + 09:23,54
26Larsen,Arnt Hugo Uil-røyken/ Perez Cycling 2:19:03,98 + 09:31,50
27Røkenes,Alf Eirik Ksat Bil 2:20:01,18 + 10:28,70
28Danielsen,Andreas Tromsø Cykleklubb 2:22:45,46 + 13:12,98
29Jakobsen,Ronald Tromsø Cykleklubb 2:22:46,15 + 13:13,67
30Glad,Markus Ntnui 2:22:48,76 + 13:16,28
31Thomassen,Fredrik Egen/hl24 2:22:53,45 + 13:20,97
32Lillevik,Bjørn Jægervatnet IL Sykkel 2:25:14,51 + 15:42,03
33Jakobsen,Svein Team Biltrend 2:25:20,87 + 15:48,39
34Christoffersen,Jon Team Biltrend 2:25:21,57 + 15:49,09
35Hansen,Frode Lyngen/karnes 2:25:24,68 + 15:52,20
36Refsnes,Eirik Kraksletta 2:26:48,71 + 17:16,23
37Ottesen,Trond-Åge Team Gran Taralrud 2:26:49,76 + 17:17,28
38Mellem,Knut Troms Kraft Bil 2:29:13,80 + 19:41,32
39Wilhelmsen,Tore Tromsø Ck/tj Racing Team 2:29:28,22 + 19:55,74
40Grensersen,Lars Ishavsbyen 2:30:10,81 + 20:38,33
41Larsen,Kjell Einar Laksvatn Sykkel 2:30:17,03 + 20:44,55
42Hansen,Geir Åsmund NOTEAM 2:30:22,79 + 20:50,31
43Hustad,Lars Erik Oppstøstab 2:30:27,61 + 20:55,13
44Kræmer,Kjetil Tromsø Cykleklubb 2:30:37,75 + 21:05,27
45Johansen,Svein-Morten Røyken Il/perez Cykling 2:32:22,47 + 22:49,99
46Solheim,Sigve Røyken 2:32:34,36 + 23:01,88
47Pettersen,Per Arne Vannøya 2:35:27,12 + 25:54,64
48Sletvold,Tormod Eilertsen Tromsø Cykleklubb 2:35:28,81 + 25:56,33
49Johansen,Jarle Røyken/perez 2:35:29,95 + 25:57,47
50Eliseussen,Stian S-team Jova 2:37:31,64 + 27:59,16
51Forsberg Olsen,Kristoffer Tennese Riders 2:37:39,76 + 28:07,28
52Eidesen,Dag Svartball Il 2:39:47,60 + 30:15,12
53Alexandersen,Ulf Senja Ck 2:40:49,64 + 31:17,16
54Alvik,Richard Tromsø Cykleklubb 2:40:49,70 + 31:17,22
55Hanssen,Audun Senja Ck 2:48:19,65 + 38:47,17
56Richardsen,Espen NOTEAM 2:51:42,99 + 42:10,51
57Jensen,Andre Ishavsbyen 2:51:43,00 + 42:10,52
58Johnsen,Yngve Ingen 2:53:42,52 + 44:10,04
59Markussen,Henrik Røyken/perez 3:04:51,94 + 55:19,46
60Hansen,Tore A. NOTEAM 3:11:37,18 +1:02:04,70
DNFVik,Stian Ishavsbyen
DNFNyseth,Andreas NOTEAM
Resultatliste H50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lillegård,Morgan Røyken Il/perez Cykling 2:18:53,94 + 00:00,00
2Solberg,Leif Brumunddal SK 2:24:25,77 + 05:31,83
3Fyhn,Jørn Lyngen/karnes Sykkel 2:25:16,44 + 06:22,50
4Sørsand,Arild Lyngen/karnes Sykkel 2:25:20,64 + 06:26,70
5Lindquister,Dag Erik Tromsø Cykleklubb 2:25:21,22 + 06:27,28
6Solvang,Rolf-Helge Tromsø Cykleklubb 2:25:22,27 + 06:28,33
7Kielland,Paul Henrik Kvaløysletta Skilag 2:29:30,33 + 10:36,39
8Ness,Torgeir Tck 2:30:20,66 + 11:26,72
9Nilsen,Tore Perez Cycling/røyken 2:32:22,46 + 13:28,52
10Hansen,Roy Steinar Bardu Il 2:35:19,38 + 16:25,44
11Ståltz,Kjetil Tjracingteam 2:35:24,26 + 16:30,32
12Nordahl,Christian Ingen 2:35:29,01 + 16:35,07
13Landbakk,Dagfinn Laksvatn Sykkel 2:35:29,42 + 16:35,48
14Ofstad,Svenn Roger Bardu Il sykkel 2:49:11,88 + 30:17,94
15Remmer,Poul Henrik NOTEAM 2:53:14,96 + 34:21,02
16Olsen,Stig Ole Tck/tjracingt. 2:53:55,53 + 35:01,59
17Dahl,Steinar Sofa Elite 2:57:43,53 + 38:49,59
18Gjerdrum,Vidar Tuil 3:00:06,09 + 41:12,15
19Olsen,Kurt Tennes 3:04:51,79 + 45:57,85
20Damsgård,Rolf Sofa Elite 3:06:36,97 + 47:43,03
21Pedersen,Jan Kvaløysletta Ski 3:17:58,84 + 59:04,90
22Walthinsen,Morten Ingen 3:29:45,17 +1:10:51,23
23Hammervold,Jens Kristian NOTEAM 3:48:23,97 +1:29:30,03
24Ytterstad,Geir Ingen 4:06:37,79 +1:47:43,85
DNFOlsen,Sigmund Laksvatn Sykkel
DNSSandvoll,Viggo Tck
Resultatliste JrDaReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Blix,Runa Tromsø Cykleklubb 2:26:08,43 + 00:00,00
2Olaussen,Jorunn Ingen 3:59:55,04 +1:33:46,61
Resultatliste JrHrReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sundstrøm,Erlend Tvk 2:09:04,79 + 00:00,00
2Eikrem,Daniel Tromsø Cykleklubb 2:09:34,92 + 00:30,13
3Martinsen,Anders Tromsø Skøyteklubb 2:25:20,59 + 16:15,80
4Johansen,Ole Gunnar Jægervatn Il 2:30:15,39 + 21:10,60
Resultatliste K50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Landbakkl,Gunn-Edel Laksvatn Sykkel 2:38:36,93 + 00:00,00
2Blomli,Karen NOTEAM 3:06:42,06 + 28:05,13
3Olaussen,Inger Ingen 3:08:37,97 + 30:01,04
4Ytterstad,Jorunn B Ingen 4:27:32,33 +1:48:55,40
Resultatliste TrimReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andreassen,Sol NOTEAM 1:01:53,95 + 00:00,00
2Landbakk,Emilie Laksvatn Sykkel 1:03:12,23 + 01:18,28
3Ringstad,Martin Laksvatn Sykkel 1:03:12,52 + 01:18,57
Resultatliste 4 k JRDAReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaaraas,Johanne Røyken 21:24,91 + 00:00,00
DSQNymo Melseth,Erle Boif
Resultatliste 4 k JRHRReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ørjavik,Ola Til 16:11,09 + 00:00,00
2Nymo Melseth,Adrian Biof 18:19,25 + 02:08,16
3Ørjavik,Knut Bul Tromsø 18:19,33 + 02:08,24
4Reite Lunde,Heljar Røyken 22:19,11 + 06:08,02
Resultatliste 10K DamerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Borch,Kristin Benjaminsen Northern Runners 52:58,07 + 00:00,00
2Wikbo,Hege Ingen 53:29,85 + 00:31,78
3Fiskerstrand,Guri Ingen 54:39,68 + 01:41,61
4Villumstad,Hege Tuil 55:54,31 + 02:56,24
5Fredriksen,Lill- Tove Laksvatn Skiskytterlag 1:08:38,66 + 15:40,59
6Olsen,Nina Northen Runners 1:10:16,61 + 17:18,54
7Eilertsen Sletvold,Hilde Ingen 1:10:25,63 + 17:27,56
8Lillevik,Ellinor Jægervatnet IL Sykkel 1:10:56,87 + 17:58,80
Resultatliste 10K HerrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Falck,Stein Atle Ingen 47:56,50 + 00:00,00
2Lund,Jørn Northern Runners 51:03,69 + 03:07,19
3Holmbukt,Oddmar Målselv 52:20,00 + 04:23,50
4Lyngh,Yngve Ingen 55:36,23 + 07:39,73
5Nilsen,Stein Hugo Holmen Betong As 1:03:43,24 + 15:46,74
Resultatliste 10K-JrHrReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johansen,Hans Roar Northern Runners 50:11,28 + 00:00,00
Resultatliste 4k DamerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Starostina,Anna Richards Skiservice 21:43,35 + 00:00,00
2Pedersen,Trude NOTEAM 22:16,81 + 00:33,46
3Reite,Siv Røyken 22:19,33 + 00:35,98
4Ovesen,Gulli Hanne Seljeskog I.l. 29:18,22 + 07:34,87
DSQStangeland,Rebecca Boif
Resultatliste 4k HerrerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mosli,Lasse Uil Røyken 19:11,63 + 00:00,00
DSQVegsgård,Tor Vilhelm Ryggejoggen
Resultatliste 10 km H75Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsen,Roald Operaforening 1:02:09,58 + 00:00,00
Resultatliste HalvM_D20-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordfjell,Maria Tromsø Løpeklubb 1:35:18,70 + 00:00,00
2Strømsnes,Hege Tromsø Løpeklu 1:44:18,58 + 08:59,88
3Lillegård,Aid Schei Thonhotels/northern Runne 1:46:44,43 + 11:25,73
4Nymo,Hege Boif 1:47:13,01 + 11:54,31
Resultatliste HalvM_D50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ytrehus,Ingunn Northern Runners 1:55:52,19 + 00:00,00
Resultatliste Halv Maraton H20-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jakobsen,Ronny Tromsø Løpeklu 1:20:39,83 + 00:00,00
2Ellefsen,Håvard Hamar Skiklubb 1:23:54,12 + 03:14,29
3Pedersen,Audun Medkila Ski 1:25:00,04 + 04:20,21
4Nordnes,Tore Tuil 1:27:38,23 + 06:58,40
5Hauglid,Mathias Karlsen Northern Runners 1:31:22,50 + 10:42,67
6Benjaminsen,Sverre Tromsø Løpeklubb 1:31:49,70 + 11:09,87
7Føre,Thomas K. Northern Runners 1:33:03,55 + 12:23,72
8Albrigtsen,Rune Tromsø Cykleklubb 1:33:14,81 + 12:34,98
9Panagiotopoulos,Nikolaos NOTEAM 1:33:27,00 + 12:47,17
10Borch,Bjørnar Leithe Tromsø Løpeklubb 1:41:36,11 + 20:56,28
11Boye,Erik Northern Runners 1:44:12,47 + 23:32,64
12Håkstad,Terje Northern Runners 1:44:17,40 + 23:37,57
13Jensen,Inge Troms Løpeklubb 1:46:28,89 + 25:49,06
14Knutsen,Rune Northen Runners 1:58:01,24 + 37:21,41
Resultatliste HalvM_H50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Paulsen,Arvid Inge Uit-Bil 1:45:53,41 + 00:00,00
2Åmo,Oddvar Seljeskog I.l. 1:46:45,56 + 00:52,15
3Sagelv,Leif Storsteinnes Il 1:47:08,51 + 01:15,10

Hjemmeside:Røyken UIL

05.08.12 09:07:05 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit