Malangen Trippel Lørdag

Røyken UIL.

06.08.11

Resultatliste per klasse

H21-51 |  H51 |  JrHr |  K21-51 |  K51 | 
Damer Extreme Halv-Maraton |  Herrer Extreme Halv-Maraton | 

Resultatliste H21-51Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Finnset,Magnus Ksi Sykkel 2:08:38,62 + 00:00,00
2Setting,Andreas Tcyk 2:10:13,70 + 01:35,08
3Brekkmo,Kenneth Tcyk 2:10:13,99 + 01:35,37
4Kroken,Øystein Laksvatn Sykkel 2:10:14,52 + 01:35,90
5Soleng,Trond Tcyk 2:10:14,68 + 01:36,06
6Larsen,Øystein Haugen Tcyk 2:10:14,91 + 01:36,29
7Lund,Jan Tcyk 2:10:15,16 + 01:36,54
8Eidesen,Dag Tcyk 2:10:16,04 + 01:37,42
9Leirbakken,Daniel Boberg Burfjord Il - Sykkel 2:10:16,32 + 01:37,70
10Vis,Svein Arild Tcyk 2:10:16,79 + 01:38,17
11Kaspersen,Jim Tcyk 2:10:18,47 + 01:39,85
12Wensel,Vidar Tcyk 2:10:18,53 + 01:39,91
13Fagerheim,Roger Tcyk 2:10:18,59 + 01:39,97
14Johansen,Rune Morten Ksat Bil 2:15:58,44 + 07:19,82
15Diaz,Andres Skibotn Il 2:23:31,69 + 14:53,07
16Johansen,Kent Raymond Coop 2:23:33,76 + 14:55,14
17Kristoffersen,Trond Tcyk 2:25:04,15 + 16:25,53
18Danielsen,Andreas Tcyk 2:26:44,06 + 18:05,44
19Larsen,Kris-Andre Burfjord Il - Sykkel 2:30:47,14 + 22:08,52
20Hansgård,Håvard Ytre Andørya 2:31:59,24 + 23:20,62
21Nyseth,Andreas Egen 2:31:59,51 + 23:20,89
22Olsen,Frode Tcyk 2:33:14,26 + 24:35,64
23Spissøy,Eirik Senja Sykkelklubb 2:33:38,75 + 25:00,13
24Rafaelsen,Eirik Egen 2:35:32,83 + 26:54,21
25Dale,Viggo Jørn Vadmyra IL 2:35:35,10 + 26:56,48
26Eliseussen,Stian Sykkelteam Jowa 2:37:30,44 + 28:51,82
27Knut,Sætre Perez Cycling 2:37:31,04 + 28:52,42
28Larsen,Kjell Einar Laksvatn Sykkel 2:37:31,36 + 28:52,74
29Wilhelmsen,Tore Bakehuset 2:37:32,25 + 28:53,63
30Jensen,Andre Ishavsbyen Sykkel 2:41:20,52 + 32:41,90
31Hanssen,Audun Team Spider 2:47:23,55 + 38:44,93
32Jensen,Arvid Perez Cycling 2:47:27,75 + 38:49,13
33Larsen,Odd Helmer Laksvatn Sykkel 2:47:43,09 + 39:04,47
34Eilertsen Sletvold,Tormod Tcyk 2:47:53,75 + 39:15,13
35Andreassen,Øyvind Sofa Elite 2:48:39,20 + 40:00,58
36Holmsæter,Sten Harald Sykkelteam Jowa 2:53:00,31 + 44:21,69
37Ness,Torgeir Tcyk 2:53:53,35 + 45:14,73
38Westerbotn,Geir Felgen Sykkelklubb 2:59:07,85 + 50:29,23
39Solstad,Nils Perez Cycling 2:59:29,05 + 50:50,43
40Norddal,Christian Egen 3:01:09,04 + 52:30,42
41ØVERLI,Bjørn Balsfjord Vvs A/s 3:23:31,00 +1:14:52,38
42Tennvassås,Ole Johan Kongsbakken Vgs 3:51:08,00 +1:42:29,38
43Tennvassås,Thomas Egen 4:55:09,00 +2:46:30,38
Resultatliste H51Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sandvoll,Viggo Tcyk 2:23:32,30 + 00:00,00
2Fyhn,Jørn Lyngen-karnes Ski 2:32:37,58 + 09:05,28
3Andreassen,Arne Tromsø Kommune Bydrift 2:35:34,28 + 12:01,98
4Lieng,Leif Petter Felgen Sykkelklubb 2:35:36,85 + 12:04,55
5Lindquister,Dag Erik Ulfstind 2:36:39,69 + 13:07,39
6Nilsen,Tore Perez Cycling 2:37:30,82 + 13:58,52
7Sørsand,Arild Lyngen-karnes Ski 2:37:31,38 + 13:59,08
8Bjørklund,Harry Felgen Sykkelklubb 2:38:16,06 + 14:43,76
9Larsen,Odd Egil Laksvatn Sykkel 2:47:19,35 + 23:47,05
10Dahl,Steinar Sofa Elite 2:47:28,06 + 23:55,76
11Andreassen,Knut Tamokdalen Bil 3:01:02,66 + 37:30,36
12Selseng,Torleif Troms Kraft Bil 3:02:01,13 + 38:28,83
13ØVERLI,JAN Balsfjord Vvs A/s 3:06:24,00 + 42:51,70
14Damsgård,Rolf Sofa Elite 3:15:52,09 + 52:19,79
15Kleiven,Arve Amtmandens Klippe 3:27:20,00 +1:03:47,70
Resultatliste JrHrReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eikrem,Daniel Tcyk 2:10:18,65 + 00:00,00
Resultatliste K21-51Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svendsen,Sara Tromsø Skiklubb Langrenn 2:26:43,95 + 00:00,00
2Svendsen,Anna Tromsø Skiklubb Langrenn 2:33:11,55 + 06:27,60
3Berntsen,Ann-Jorun Felgen Sykkelklubb 2:37:35,27 + 10:51,32
4Aas,Inger-Lise Egen 2:47:43,34 + 20:59,39
5Daleng,Elisabeth Sykkelteam Jowa 2:48:50,00 + 22:06,05
6Fredriksen,Lill Tove Laksvatn Sykkel 2:48:51,94 + 22:07,99
7Johannessen,Laila Felgen Sykkelklubb 2:59:02,02 + 32:18,07
8Kleiven,Margrete Mjølhus Coop 3:06:22,32 + 39:38,37
9Sandvik,Marit Sofa Elite 3:15:51,91 + 49:07,96
10Fiskerstrand,Guri Egen 3:20:26,00 + 53:42,05
11Frostad,Mille Egen 3:54:00,00 +1:27:16,05
12Myrslett,Lene Egen 3:56:09,00 +1:29:25,05
13Olaussen,Jorunn Egen 4:29:06,00 +2:02:22,05
13Bjørnflaten,Bente Egen 4:29:06,00 +2:02:22,05
15Bangsund,Tori Egen 5:03:37,00 +2:36:53,05
DNSTollefsen,Greta Tcyk
Resultatliste K51Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1LANDBAKK,GUNN-EDEL Laksvatn Sykkel 2:42:24,99 + 00:00,00
2Johansen,Gunnhild Egen 5:03:34,00 +2:21:09,01
Resultatliste Damer Extreme Halv-MaratonReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordfjell,Maria Tromsø Løpeklubb 1:37:09,58 + 00:00,00
2Elstad Strømsnes,Hege Wilhelmin Tromsø Løpeklubb 1:37:43,17 + 00:33,59
3Nymo,Hege Mellembygd 1:48:15,36 + 11:05,78
4Jakobsen Steiro,Cecilie Kvæfjord IL 1:50:12,48 + 13:02,90
5Østhus,Randi Uit BIL/ Tromsø Løpeklubb 1:50:19,83 + 13:10,25
6Schei Lillegård,Aid Thon Hotels 1:50:46,84 + 13:37,26
7Jakobsen,Grete Bul-tromsø, Orientering 1:54:06,04 + 16:56,46
Resultatliste Herrer Extreme Halv-MaratonReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jakobsen,Ronny Medkila Skilag 1:21:21,75 + 00:00,00
2Kroken,Bjørn Anders Kvaløysletta Skilag 1:21:48,44 + 00:26,69
3Ulriksen,Kristian Sparebank 1 Nord-Norge 1:27:11,46 + 05:49,71
4Einan,Leif Erik Bardu Il 1:31:05,07 + 09:43,32
5Larsen Østring,Jostrein Nordlys 1:35:20,59 + 13:58,84
6Olsen,Frode Unn 1:35:42,76 + 14:21,01
7Føre,Thomas K. Northern Runners 1:36:54,65 + 15:32,90
8Opdahl,Anders Nordlys 1:37:04,48 + 15:42,73
9Benjaminsen,Sverre Tromsø Løpeklubb 1:41:21,61 + 19:59,86
10Pedersen,Oddvar Tromsø Løpeklubb 1:45:10,70 + 23:48,95
11Olsen,Frode Unn 1:45:42,76 + 24:21,01
12Holmebukt,Oddmar Målselv IL 1:46:17,58 + 24:55,83
13Paulsen,Arvid Inge Uit BIL/ Tromsø Løpeklubb 1:47:07,22 + 25:45,47
14Håkstad,Terje Kvaløyraketten / Northern Runn 1:50:34,39 + 29:12,64
15Eidissen,Hogne Balsfjord Kommune 1:55:59,51 + 34:37,76
16Jakola,Karl-Johan Tuil 1:59:22,48 + 38:00,73
17Eliassen,Ivar Tuil 1:59:22,62 + 38:00,87
18Gjerdrum,Vidar Unn 1:59:22,71 + 38:00,96
DNFMosli,Stian Røyken

Hjemmeside:Røyken UIL

07.08.11 14:59:18 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Kvaløysletta Skilag